Deelnemers

Dankzij het enthousiasme en de medewerkering van veel transportbedrijven uit de regio is deze tourtocht mogelijk. Geweldig om zo een bijdrage te doen aan de gemeenschap en tegelijk als transportsector zichtbaar te zijn.

 

We bedanken alle deelnemers!

 

Aalten Putten BV Putten www.aaltenputten.nl
ABZ Diervoeding Nijkerk www.abzdiervoeding.nl
AG Transport Lunteren www.facebook.com/AgTransport 
Akkerbouw en Loonbedrijf J. Hut Zeewolde www.loonbedrijfhut.nl
Amerongen Kamphuis Barneveld www.amerongen-kamphuis.com
Arma Keukens Nunspeet www.armakeukensensanitair.nl
B.J. Kieft (BJK) Transport Putten  
Baas Warehousing & Transport Bunschoten www.vrieshuisbaas.nl
Bakker Bedrijfswagens Nijkerk www.bakker-bedrijfswagens.nl
Be-Pall Int. B.V. Putten www.be-pall.nl
Bettink Barneveld www.bettink.nl
Borgers Putten www.borgersdecoratie.nl
Bouw Logistic Services Nijkerk www.bouwlogisticservices.nl
Bouwheer Zeewolde BV Zeewolde www.bouwheer.com
Brandweer Ermelo Ermelo www.facebook.com/brandweerermelo
Brandweer Putten Putten  
BSJ Trans Ermelo  
De Buurte Kwekerijen B.V. Oenen www.debuurte.nl
Defensie Ermelo Ermelo  
Dekker Putten  
Dorrestijn Int. Transport en Logistiek Soest www.dorrestijn.nl
DWH Transport Elspeet www.dwh-transport.nl
Erik van de Pol Transport B.V. Ederveen  
E. Bouwman Putten  
E. de Graaf Ermelo  
Fence 4 Events Ermelo www.evenementenhekken.nl
Firma Kamphorst Ermelo www.firmakamphorst.nl
Food Today BV Putten www.foodtoday.nl
Gemeente Putten Putten www.putten.nl
Gerbuvet B.V. Ermelo www.gerbuvet.nl
Gerrit van Panhuis en Zn. Harderwijk www.panhuis.nl
Guliker's Gas- en Oliehandel BV Putten www.gulikerputten.nl
H. Hop Putten  
Hazeleger Verhuisservice Putten www.hazelegerverhuizingen
Heimensen Handels- en Transportbedrijf Harderwijk www.heimensenbv.nl
HTH Transport & Distributie Ermelo www.hthtransport.nl
Huuskes Nijkerk www.huuskes.nl
Kiezebrink Putten www.kiezebrink.eu
Koopman Nijkerk www.koopman.nl
Kraanbedrijf E. Bouwman Putten  
Loonbedrijf Dekker Putten www.dekkerputten.nl
L.P. Petersen Ermelo  
Mabim Veenendaal  
Max Beton BV Barneveld  
Mol Freshfood Putten www.molfreshfood.nl
MorCargo BV Utrecht Utrecht www.mor-cargo.nl
Mostert & van de Weg Nijkerkerveen www.mostertvdweg.nl
Panhuis Hierden  
Pegie Trans Ermelo  
Pieper Ermelo www.pieper-ermelo.nl
Poeliersbedrijf Ep de Graaf B.V. Putten www.foodtoday.nl
R & W Transport Harderwijk www.rondhouttransport.nl
Remondis Ermelo www.remondisnederland.nl
Ridder Drive Systems Harderwijk www.ridder.com/nl
Rien Meijndert Dordrecht  
Roordink Putten  
Scania Nijkerk www.scania.com
Schotsman Harderwijk  
Slo-Va Transportbedrijf Harderwijk www.slovatransport.nl
St. v.d. Brink Ermelo www.stvandenbrink.nl
Struik Putten www.struik.nl
Tomassen Duck-To B.V. Ermelo www.tomassen.com
V.O.F. Varkenshandel Hop Putten  
Van Buuren Rijschool Ermelo www.vanbuuren.nl
Van de Bas Transport V.O.F. Putten  
Van de Bor Transport & Logistiek Nijkerkerveen www.bordienstverlening.nl
Van de Brug Putten www.vandebrug.nl
Van de Kamp Ermelo  
Van de Mheen Foodservices Harderwijk www.vandemheen-foodservices.nl
Van de Pol Ederveen  
Van de Put Transport Elspeet www.vandeputtransport.nl
Van de Weitgraven Transport Putten www.weitgraven.nl
Van den Berg Vetrecycling Ermelo www.vandenbergvetrecycling.nl
Van Elten Putten  
Van Kempen Fourage Putten www.vankempenfourage.nl
Van Olst Nunspeet  
Van Winkoop Ermelo www.vanwinkoop.nl
Vierhouten Ermelo www.vierhoutengroep.nl
Vlastuin Transport en Opslag Lunteren www.vlastuinlunteren.nl
Vonhof Transport Nijkerk www.vonhoftransport.nl
Wellplast Ermelo www.welplast.nl
Wolter Koops Zeewolde www.wolter-koops.nl

 

Staat uw bedrijfsnaam niet in de lijst of is uw bedrijfsnaam onjuist vermeld? Wilt u dan s.vp. een mail sturen aan website@truckfestijnputten.nl, wij passen het dan direct aan.