Deelnemers

Dankzij het enthousiasme en de medewerkering van veel transportbedrijven uit de regio is deze tourtocht mogelijk. Geweldig om zo een bijdrage te doen aan de gemeenschap en tegelijk als transportsector zichtbaar te zijn.

 

We bedanken alle deelnemers!

 

A. Schotsman en Zoon Putten www.aschotsman.com
Aalten Putten BV Putten https://www.aaltenputten.nl/
Aannemersbedrijf van den Brink en Zn Putten  
ABZ Diervoeding Nijkerk www.abzdiervoeding.nl
AG Transport Lunteren  
Akkerbouw en Loonbedrijf J. Hut Zeewolde www.loonbedrijfhut.nl
Amerongen Kamphuis Barneveld www.amerongen-kamphuis.com
Arma Keukens Nunspeet  
B.J. Kieft (BJK) Transport Putten  
Baas Warehousing & Transport Bunschoten www.vrieshuisbaas.nl
Bakker Bedrijfswagens Nijkerk www.bakker-bedrijfswagens.nl
Be-Pall Int. B.V. Putten www.be-pall.nl
Bettink Barneveld  
Borgers Putten www.borgersdecoratie.nl
Bouw Logistic Services Nijkerk www.bouwlogisticservices.nl
Bouwheer Zeewolde BV Zeewolde www.bouwheer.com
Brandweer Ermelo Ermelo  
Brandweer Putten Putten  
BSJ Trans Ermelo  
C. van de Kamp Transport Putten  
De Buurte Kwekerijen B.V. Oene www.debuurte.nl
Defensie Ermelo  
Dorrestijn Int. Transport en Logistiek Soest www.dorrestijn.nl
DWH Transport Elspeet www.dwh-transport.nl
Erik van de Pol Transport B.V. Ederveen  
Fence 4 Events Ermelo www.evenementenhekken.nl
Firma Kamphorst Ermelo www.firmakamphorst.nl
Food Today BV Putten www.foodtoday.nl
Gemeente Putten Putten www.putten.nl
Gerbuvet B.V. Ermelo www.gerbuvet.nl
Gerrit van Panhuis en Zn. Harderwijk www.panhuis.nl
Guliker's Gas- en Oliehandel BV Putten www.gulikerputten.nl
H de Vries Nijkerk www.devriesnijkerk.nl
Handelsonderneming L.P. Petersen B.V. Ermelo www.lppetersen.nl
Hazeleger Verhuisservice Putten www.hazelegerverhuizingen
Heimensen Handels- en Transportbedrijf Harderwijk www.heimensenbv.nl
HTH Transport & Distributie Ermelo www.hthtransport.nl
Huuskes Nijkerk www.huuskes.nl
Kiezebrink Putten www.kiezebrink.eu
Koopman Nijkerk www.koopman.nl
Kraanbedrijf E. Bouwman Putten  
Loonbedrijf Dekker Putten www.dekkerputten.nl
Maxs Beton BV Barneveld  
Meijndert International BV Dordrecht www.meijndert.eu
Mol Freshfood Putten www.molfreshfood.nl
MorCargo BV Utrecht Utrecht www.mor-cargo.nl
Mostert & van de Weg Nijkerkerveen www.mostertvdweg.nl
Pegie Trans Ermelo  
Pieper Ermelo www.pieper-ermelo.nl
Poeliersbedrijf Ep de Graaf B.V. Putten www.foodtoday.nl
R & W Transport Harderwijk www.rondhouttransport.nl
Remondis Ermelo www.remondisnederland.nl
Ridder Drive Systems Harderwijk www.ridder.com/nl
Roordink    
Scania Nijkerk www.scania.com
Slo-Va Transportbedrijf Harderwijk www.slovatransport.nl
St. v.d. Brink Ermelo www.stvandenbrink.nl
Struik Putten www.struik.nl
Tomassen Duck-To B.V. Ermelo www.tomassen.com
V.O.F. Varkenshandel Hop Putten  
Van Buuren Rijschool Ermelo www.vanbuuren.nl
Van de Bas Transport V.O.F. Putten  
Van de Bor Transport & Logistiek Nijkerkerveen www.bordienstverlening.nl
Van de Brug Putten  
Van de Mheen Foodservices Harderwijk www.vandemheen-foodservices.nl
Van de Put Transport Elspeet www.vandeputtransport.nl
Van de Weitgraven Transport Putten www.weitgraven.nl
Van den Berg Vetrecycling Ermelo www.vandenbergvetrecycling.nl
van Elten Putten  
Van Kempen Fourage Putten www.vankempenfourage.nl
Van Olst Nunspeet  
Van Winkoop Ermelo www.vanwinkoop.nl
Vierhouten Ermelo  
Vlastuin Transport en Opslag Lunteren www.vlastuinlunteren.nl
Vonhof Transport Nijkerk www.vonhoftransport.nl
Wellplast Ermelo www.welplast.nl
Wolter Koops Zeewolde www.wolter-koops.nl

 

Staat uw bedrijfsnaam niet in de lijst of is uw bedrijfsnaam onjuist vermeld? Wilt u dan s.vp. een mail sturen aan website@truckfestijnputten.nl, wij passen het dan direct aan.